Графік роботи:

м.Львів, вул. Каховська, 39

Будні:   9:00–18:00

Субота, неділя- вихідний

Мінімальне замовлення  300 грн

 

0
Моє замовлення

Хлібний стелаж

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Хлібні стелажі використовуються для продажу хлібобулочної продукції в супермаркетах та магазинах. Обсяг продажів залежить від якості та надійності, функціональності та зовнішнього вигляду конструкції. Адже покупець приносить великий прибуток магазину, коли він задоволений не лише товаром, а й приємним виглядом місця, де товар розташований.

Який вигляд має стандартний хлібний стелаж?

Хлібний стелаж оснащений корзинами із натурального дерева, що збільшує термін зберігання виробів. Кошики мають спеціальні кронштейни, що дозволяють регулювати висоту розміщення на стійках. Така особливість дає можливість розміщувати продукцію на потрібній для зручного огляду товарів висоті.

Хлібний стелаж є міцною конструкцією модульного типу, завдяки якій можна розміщувати хлібні корзини різних розмірів. Усі металеві деталі стелажів покриваються порошковою фарбою, найчастіше білого кольору. Але за бажанням замовника можна використовувати будь-який інший колір.

Хлібний стелаж – це частина затишку та комфорту клієнта

Сьогодні презентабельність обладнання в інтер'єрі магазину займає значне місце. У супермаркетах, або міні-маркетах досить часто можна зустріти хлібні стелажі різноманітних варіантів та розмірів.

Практичний стелаж для гарячої випічки із приємним зовнішнім виглядом викликає у покупців асоціації, пов'язані з домом, теплом, затишком.

Цей виріб стає доречним і незамінним, коли необхідно створити унікальний стиль хлібобулочного відділу в супер/гіпермаркеті або в цілому бутику.

Вгору