Графік роботи:

м.Львів, вул. Каховська, 39

Будні:   9:00–18:00

Субота, неділя- вихідний

Мінімальне замовлення  300 грн

 

0
Моє замовлення

Стелаж для овочів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стелаж овочевий острівний широко використовується для продажу фруктів та овочів у продуктових торгових точках самообслуговування: починаючи з невеликих магазинів і закінчуючи величезними супермаркетами. Можливість використання в магазинах будь-якої площі досягається завдяки компактності овочевих острівних стелажів. З кожного боку можна розмістити 5 ящиків для овочів та фруктів, за необхідності стелажі можна з'єднувати між собою, отримуючи безперервну конструкцію.

Правильно розташовані острівні стелажі не тільки заощаджують місце і дозволяють розмістити велику кількість різних найменувань продукції, але й створюють приємну обстановку, що підштовхує відвідувачів до покупки. Ні для кого не секрет, що правильне викладання товарів дає значне збільшення прибутку. Саме тому полиці овочевих стелажів розміщуються під кутом, представляючи покупцям товар у кращому ракурсі.

Вдале рішення – стелажі для овочів та фруктів

Стелажі для зберігання продуктів мають велику популярність у сучасних господинь. Насамперед тому, що минув той час, коли всі овочі та фрукти складалися без розбору в холодильник.

Тепер науково доведено, деякі продукти в жодному разі зберігати в холоді не можна. Так виникла потреба організувати зручне та функціональне сховище для овочів та фруктів при кімнатній температурі або в прохолодному приміщенні.

Сучасні виробники можуть запропонувати величезний асортимент різних стелажів та поличок для зберігання продуктів як пластикових, так і дерев'яних, а також металевих або плетених із лози.

Переваги овочевих стелажів 

Такі стелажі для овочів і фруктів мають ряд істотних переваг:

  • можливість зберігати всі овочі та фрукти окремо один від одного;
  • гарна циркуляція повітря за рахунок використання відкритих ящиків та полиць;
  • раціональне використання простору приміщення завдяки різним варіантам конструкції.

Про різновиди стелажів для овочів та фруктів

Якщо у вас є можливість обладнати невелике приміщення під комору, можна поставити в ньому стелажі різних видів: наприклад, з полицями та з висувними ящиками. Головне, пам'ятайте – приміщення має добре провітрюватись.
Трохи фантазії та мінімум витрат – і ви створите своїм продуктовим запасам зручне та функціональне сховище як у коморі чи магазині, так і у льоху чи підвалі.

Від того, наскільки правильно і раціонально буде організовано ваше овочесховище, залежатиме і збереження корисних властивостей кожного рослинного продукту.

Існує багато цікавих, різних за зручністю та габаритами способів зберігання вирощеного врожаю. Але більшість вважають найбільш підходящим стелаж під фрукти та овочі. У нашому магазині представлені їхні найкращі варіанти.

  • Артикул: 1953
    875 грн
    Купити!
Вгору