Оформлення замовлення:

Замовлення на сайті в режимі ON-LINE

• клікніть по кошику поряд з ціною товару, щоб почати оформлення замовлення;

• введіть свої дані, щоб ми могли зв'язатися з Вами і доставити Вам замовлення;

 

• виберіть спосіб доставки;

Замовлення прийняті в робочі дні до 14:00 відправляються в цей же день. Обробка замовлення менеджером здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00. Якщо Ваше замовлення оформлено після 14.00, відправлення замовлення здійснюється на наступний день. Замовлення може бути скасований автоматично, після трьох невдалих спроб додзвонитися до покупця для підтвердження замовлення. 

Після підтвердження замовлення товар бронюється на строк не більше трьох днів

Оплата:

Оплата тільки в національній валюті України.

Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Відразу після оплати зателефонуйте нам і повідомте нас про свій платіж, це суттєво прискорить процедуру відправки замовлення.

Способи оплати:

  1. Через систему Liqpay картою будь-якого банку.

У відповідь ми надішлемо на вашу електронну пошту Рахунок-фактуру з платіжними реквізитами нашого магазину. Замовлення буде вам відправлений після зарахування грошей на наш рахунок.

 

Доставка:

Доставка здійснюється тільки по 100% передоплаті. Оплата послуг транспортної компанії здійснюється за рахунок клієнта. Після відправки товару ми повідомляємо Вам номер вантажної декларації, за якою Ви зможете отримати Ваше замовлення. Дізнатися адресу представництва в Вашому місті, ознайомитися з тарифами, простежити просування Вашого замовлення Ви зможете на сайті транспортної компанії. В середньому, доставка займає 2-3 робочих дні.