Графік роботи:

м.Львів, вул. Каховська, 39

Будні:   9:00–18:00

Субота, неділя- вихідний

Мінімальне замовлення  300 грн

 

0
Моє замовлення

Стелажі для магазину

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Торговельні стелажі: що це і як правильно вибрати?

Стелаж виконує функцію демонстрації. Його легко можна модифікувати під будь-який вид товару, тому що він має регульовані по висоті полиці. Стелажі чудово підходять для всіх торгових майданчиків. По суті, сьогодні це універсальна вітрина. Майже жоден магазин не може обійтися без торгових вітрин. Мабуть, вона одна з найважливіших речей, говорячи про обладнання для магазину. У тому числі виділяють металеві пристінні, острівні.

Вибираючи такі девайси для магазину, обов'язково зверніть увагу на позиції від нашої компанії, зокрема, на вітрини для магазину. Ми зможемо забезпечити вас торговими стелажами найкращої якості, при цьому ціна вас дуже порадує та дозволить заощадити чималу суму грошей на покупку.

Особливості вибору стелажів

Сьогодні жоден магазин неможливо собі уявити без такого різновиду торговельного обладнання, як стелажі. Продуктовий супермаркет чи магазин одягу, гіпермаркет будівельних матеріалів або невеликий відділ косметики – на кожному кроці, в оптовій та роздрібній торгівлі потрібні полиці для викладення товару. І багато в чому саме від способу організації простору у магазині залежить прибуток всього підприємства.

Існує безліч різновидів сучасних стелажних конструкцій. Успіх цього виду торговельного обладнання обумовлений великою кількістю маркетингових і практичних завдань, які легко вирішуються за його допомогою. Торгові стелажі для магазину дозволяють організувати весь його простір в єдиному стилі, незважаючи на продукцію різного типу, а також допомагають подати конкретний товар у найвигіднішому світлі за рахунок додаткових опцій: гачків, ящиків, кошиків, похилих полиць тощо.

Багато в чому стелажні конструкції створюють естетичний вигляд внутрішньої обробки магазину, але це безпосередньо впливає на настрій потенційних покупців, спонукаючи зробити покупку. Велика кількість рішень, які пропонує наша компанія, дозволяє кожному магазину створювати свій неповторний стиль внутрішнього простору.
Конструкції відрізняються між собою різними параметрами, завдяки яким можна вирішити практично будь-які завдання щодо організації торгових залів.

Крім матеріалу виготовлення, це:

 • розміри,
 • ємність,
 • максимальне навантаження на полицю,
 • колір,
 • спосіб кріплення.

Ось чому підходити до оснащення торгової точки обладнання потрібно грамотно.

Наша компанія може професійно спроектувати оснащення торгового приміщення, враховуючи всі нюанси товару, а також особливості саме Вашого потенційного покупця.

Ми накопичили великий досвід роботи з представниками різних галузей торгівлі, до сфери бізнес-інтересів яких входять промтовари, зоотовари, продтовари та багато іншого. Ми допоможемо вам придбати стелажі до магазину, щоб використовувати ваші засоби максимально ефективно.

Дані стелажні конструкції використовуються для розміщення товарів у супермаркетах, торгових павільйонах, маленьких МАФах та великих магазинах. Металеві конструкції мають високі характеристики міцності і можуть витримувати великі навантаження.

Наша компанія займається виготовленням металевих стелажів. У виробництві ми використовуємо якісні матеріали, тому наша продукція служить довго та справно. На замовлення клієнта ми можемо виготовити стелажі будь-якого кольору – купити їх можна за ціною на 10-20% вище, ніж у стандартному білому кольорі, залежно від того, яка фарба буде використана.

Поговоримо про види стелажів. Які вони можуть бути?

За способом встановлення та розміщення торгові стелажі можна розділити на типи:

 • пристінний,
 • двосторонній (острівний),
 • настінний.

Згруповані в ряди, вони створюють величезну площу під викладення товарів, причому самі не займають багато місця в магазині.

Модульний принцип, закладений у конструкцію торгових стелажів цієї серії, дозволяє їх укомплектовувати під будь-які типи товарів. Існує можливість вибору з декількох розмірів за висотою, шириною та глибиною (відстань від стіни) для кожної секції. Стелажі можна встановлювати у торговому приміщенні будь-якої форми та площі.

У нас Ви можете купити стелажі для магазину: перфоровані, хлібні, кондитерські та овочеві, загалом – на будь-який смак та колір.

Що ще сказати про торгові стелажі?

Торгове стелажне обладнання розрізняють між собою за конструкцією наступним чином:

 • Пристінні стелажі із полицями. Збираються модулями, які шикуються в єдину стіну. На них можна розміщувати найрізноманітніший товар від продуктів та побутової хімії до будівельних сумішей та обладнання.
 • Пристінні стелажі із перфорацією. Також збираються по кілька одиниць разом для розміщення дрібного товару, що вивішується на спеціальних гачках для перфорації.
 • Стелажі з хлібними лотками, полицями для кондитерських виробів, дротяними корзинами.
 • Острівні стелажі з полицями. Є міцною і стійкою конструкцією, призначеною для розміщення товарів усередині зали. Допомагають заповнити порожні ділянки торгового залу та найефективніше організувати презентацію товару. Тобто привертатиме увагу покупця до товарних новинок.
 • Острівні стелажі із перфорацією. За допомогою спеціальних гачків можна розмістити велику кількість дрібного товару у центрі зали. Острівні стелажі можуть стояти як окремо, так і збиратися в довгі ряди.

У їхній різноманітності немає меж, їх варіації можуть бути будь-якими. В цьому випадку, ми з радістю допоможемо вам вибрати те, що потрібно саме вашому торговому залу. Досвідчені консультанти та менеджери дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання.

Вгору