Графік роботи:

м.Львів, вул. Каховська, 39

Будні:   9:00–18:00

Субота, неділя- вихідний

Мінімальне замовлення  300 грн

 

0
Моє замовлення

Стелаж двосторонній 1930 / RAL 7016 (Антрацит)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ми спеціалізуємося на продажу торгових стелажів широкого спектру: перфорованих, пристінних острівних та інших стелажних конструкцій.

Стелажі призначені для розміщення асортименту продукції і товарів в залах супермаркетів, магазинах, а також в торгових павільйонах. Вони мають підвищену міцність і високими показниками навантаження. У виробництві торгових стелажів використовуються порошкові імпортні фарби і сортова сталь, завдяки чому стелажні конструкції відрізняються зносостійкістю і довговічністю.

Інтернет-магазин "Ідея Маркет" пропонує купити острівний стелажвід виробника за низькими цінами.

Торгові острівні стелажі являють собою міцну двосторонню металоконструкцію, на полицях якої можна розміщати продовольчі, побутові, електричні та інші товари. Всі острівні торгові стелажі можуть оснащуватися як полками, так і навісними елементами.

Ціни на металеві стелажіможуть залежати від безлічі факторів. Зокрема, велику роль відіграють розміри, які потрібні замовнику. Ми готові допомогти клієнту підібрати такий варіант, при якому його влаштовуватимуть і функціональні можливості і ціна металевого стелажа.

Вгору