Графік роботи:

м.Львів, вул. Каховська, 39

Будні:   9:00–18:00

Субота, неділя- вихідний

Мінімальне замовлення  300 грн

 

0
Моє замовлення

Складські стелажі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

При виборі оптимального варіанту стелажів для вашого складу зверніть увагу насамперед з яким видом товарів Ви плануєте працювати на складі. Важливо звернути увагу на габарити, вагу, використання тари, наявність або відсутність складської техніки, її види та характеристики, радіус розвороту (навантажувача) тощо.

Види стелажів для складу

Існує кілька основних видів металевих стелажів для складу:

 • поличні стелажі;
 • палетні стелажі;
 • консольні стелажі;
 • гравітаційні стелажі;
 • мезоніни;
 • стелажі для рулонної продукції;
 • стелажі для кабельних бухт та ін.

За допомогою складських стелажів мінімізується площа і забезпечується зручний доступ до предметів. Тому стелажі для складу широко застосовуються. Після проведення монтажу оптимізується та добре організовується внутрішній простір приміщень.

На полицях зберігають предмети різного призначення. Це можуть бути дошки, куточки, автошини, довгомірні вантажі.

Що таке склад?

Це спеціальне приміщення, призначене для розміщення матеріальних цінностей, а також для надання логістичних послуг. При його облаштуванні використовуються металеві стелажні системи.

З ними площа зберігання вантажів заощаджується на 80%. Додатково скорочується час доступу до продукції, розміщеної у приміщенні. При облаштуванні складу можна купити готові стелажі для складу або придбати складські стелажі на замовлення. У другому випадку проводиться індивідуальне проектування. Воно ґрунтується на підготовці плану території з інженерними комунікаціями.

При виготовленні виробів на замовлення беруться до уваги такі важливі аспекти:

 • якою має бути відстань між стелажами для складу;
 • яка ємність складу;
 • заплановане навантаження на одну секцію стелажу;
 • габарити конструкції.

Коли роботу над проектом закінчено, майстри приступають до виготовлення систем. Щоб вони служили довгий час, використовуються якісні матеріали та елементи кріплення.

Коли конструкції готові, спеціалісти виконують монтажні роботи. Вони встановлюють балки та рами, кріплять вироби до підлоги. На завершальному етапі перевіряється якість монтажних робіт. Стелаж складський на замовлення – потрібна продукція. Наші системи встановлюються на складах та використовуються для компактного зберігання вантажів. З їхньою допомогою впорядковуються продукти та економиться робоче місце. Якщо потрібний складський стелаж, завжди можна знайти оптимальне рішення. Наша компанія продає конструкції для стелажів та надає інші послуги.

Перед тим, як купити складські стелажі, потрібно вибрати потрібні варіанти. Ми виготовляємо різноманітні металеві вироби, що складаються з багатоярусних настилів. Вони відрізняються конфігурацією, призначенням та ціною. Наші консультанти допоможуть вам не розгубитися у їхній різноманітності.

Ми пропонуємо купити складські стелажі на замовлення для облаштування сучасних об'єктів. В асортименті є функціональні системи для невеликих приміщень та майданчиків значних розмірів. Вони призначені для розміщення компактних та довгомірних вантажів, однотипних піддонів, документів.

Вгору