Графік роботи:

м.Львів, вул. Каховська, 39

Будні:   9:00–18:00

Субота, неділя- вихідний

Мінімальне замовлення  300 грн

 

0
Моє замовлення

Стелажі складські оцинковані 2400 мм

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

«Ідея Маркет» - один з провідніх віробніків металевих стелажів в Україні. Проектування і виробництво стелажів для заощадження вантажів вважається одним з ключовими напрямків роботи компании. Сьогодні підприємство виготовляє стелажі для складу всіх типів: палетні, поличні під універсальне використання, багатоярусні мезонінні ( «mezonin»), глибинні (набивні, «drive-in») и палетно-поличні нестандартні ( «cash & carry»), збірно-розбірні стелажні системи, стелажі для вантажу.

Проектування стелажів на замовлення

Крім можливості купити складські стелажі для магазинів, торгових точок, гіпер-маркетів, складів, за цінамі виробника, наша компанія надає послуги проектування в графічних програмах, розрахунку ціни конструкцій и допустимої навантаженості на секцію, поставки та встановлення обладнання, сервіса обслуговування стелажних систем. Виготовлення стелажів здійснюється з дотриманням міжнародних стандартів. Детальне проектування и техконтроль розробки на всіх його стадіях дозволяють виготовляти неординарні стелажі на замовлення в повній відповідності з планом клієнта.

Характерна особлівість нашої компанії це гнучкість в обслуговуванні клієнтів. Ціни на стелажі від виробника и здійсненність замовлень в короткі терміни.

Вгору