Графік роботи:

м.Львів, вул. Каховська, 39

Будні:   9:00–18:00

Субота, неділя- вихідний

Мінімальне замовлення  300 грн

 

0
Моє замовлення

Обладнання для магазину одягу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Торгові стелажі для одягу: види та особливості

Не секрет, що торгове обладнання дозволило продавцям одягу успішно розподіляти площу власного бізнесу, а також регулярно презентувати та створювати нову та цікавішу розкладку свого товару. Незамінним помічником у вирішенні цієї проблеми стануть сучасні стелажі для одягу. Їх можна побачити скрізь у супермаркетах, бутіках, великих торгових центрах та невеликих кіосках.

Переваги металевих стелажів для магазинів одягу:

  • оптимально використовують вільний простір;
  • мають універсальний та сучасний вигляд;
  • укомплектовані місткими полицями;
  • в основі виробів – надійний каркас;
  • не розхитуються під вагою.

Сьогодні покупцеві доступні різні стелажі, але слід враховувати їхні відмінності. Більшість моделей орієнтовані на складське зберігання, тому їхній вигляд не є пріоритетним для виробника.

Стелажі для одягу розміщують у торговому залі. Вони безпосередньо впливають на представлення продукції, тому мають сучасний дизайн. Це виявляється у найпростіших формах, відповідних більшості торгових майданчиків.

Модифікації торгового обладнання для одягу

Стелажі для одягу бувають різних видів та форматів, наприклад обладнані:

  • Різними комплектуючими;
  • Колісами для зручного транспортування обслуговуючим персоналом тощо.

Правильна комбінація цих елементів дозволяє не лише зменшити їхню громіздкість, а й показати товари, що продаються, з усіх боків. Спрощені металеві стелажі для одягу мають не лише елегантний дизайн, але й чудовий елемент будь-якого інтер'єру.

Види стелажів для розміщення одягу

Стелажі для демонстрації одягу бувають двох видів: гондольні стелажі, оснащені спеціальними колесами для легкого, швидкого та комфортного пересування торговим залом; навісні стелажі, що дозволяють максимально заощадити простір у магазині.

Як зазвичай виглядають стелажі для одягу?

Усі металеві поверхні покриті фарбою, що забезпечує захист від корозії, забезпечує естетичний вигляд. Стандартний колір для всіх стелажів це білий. Якщо він не зовсім підходить інтер'єру або концепції вашого магазину, у нас можна замовити торговельні стелажі будь-якого оформлення, це не складе жодної складності, просто уточніть свої побажання з менеджером замовлення.

Чому важливо вибрати правильні стелажі для одягу?

Підприємець, відкриваючи магазин рано чи пізно, розуміє необхідність закупівлі обладнання, яке допоможе якісно розмістити продукт і з успіхом представити його споживачам. Потрібно знайти міцні конструкції, які ефектно розташовані в торговому залі, щоб залучити покупців. В результаті острівний торговий стелаж є істотним надбанням, яке необхідно грамотно вибрати із самого початку підприємницької діяльності.

Чекаємо на вас у нашому магазині

Якщо ви вирішили урізноманітнити вашу торгову площу, то запрошуємо вас замовити бажане саме в нашому магазині. Торговельне обладнання - один із основних напрямків нашої діяльності. На українському ринку ми відомі вже дуже багато часу, що дозволяє нам з кожним періодом розвиватися все більше і ставати кращими. Безперечно, наша якість залишається на найвищому рівні, і в нашій компанії є тільки перевірені досвідом позиції.
Зверніться до наших консультантів та отримайте всі відповіді на ваші запитання.

 

Вгору